Monefit

Ettevõte Monefit (varasem - Ziip) alustas tööd 27. aprillil 2017, liitudes suure rahvusvahelise finantstehnoloogiate grupiga Creditstar Group. Ettevõte pakub klientidele mobiilset krediidiliini. Üldjuhul pakutakse tavalaenusid fikseeritud summaga. Monefit'i programm arvestab sellega, et laenuvõtja saaks kasutada raha mistahes ajal, mistahes tähtajaks, tingimusel, et võlgnevus kustutatakse õigeaegselt. Igakord, kui tekib vajadus raha järele, pole tarvis panka või Monefit'i päringut saata ja vastust oodata. Piisab laenuandja teavitamisest ja raha laekub mõne hetkega.

Kuidas teenus toimib

Monefit'i laenuteenust on väga lihtne kasutada:

 1. Esmalt tuleb teha pöördumine Monefit'i krediidiliini avamiseks. Teenus on tasuta.
 2. Kui soovite kasutada kogu krediidilimiiti, tuleb esitada eraldi avaldus. Raha on juba Teie kontole kantud, lihtsalt tuleb esitada palve selle kättesaamiseks. Päring on võimalik kooskõlastada 3000 eurole, kasutades seejuures aasta jooksul vaid 50 eurot.
 3. Kui laen summas 50 eurot on tagastatud, saab uuesti laenata mistahes summasid, 200 või 1000 eurot – niipalju, kui tarvis läheb. Seda saab teha taas ja uuesti.

Tänu krediidiliini paindlikule kasutajasüsteemile on Teil raha koguaeg olemas. Laenu saamiseks saate päringu saata mistahes ajal ja kohas mobiili kaudu. Kellele sobivad Monefit'i teenused

Kuivõrd kogu laenutaotlemise protsess on hõlpsasti mobiiltelefoni abil teostatav, siis on Monefit heaks lahenduseks neile, kes on harjunud töötama nutitelefonis. Kui hindate kiirust ja mugavust, on Monefit suurepärane teenus just Teile.

Monefit krediidiliin on iseäranis kasulik neile, kes on harjunud krediitkaarti kasutama, kuid ei soovi mitmeid plastikkaarte oma rahakotis hoida. Monefit Estonia OÜ on teinud oma teenuse võimalikult kiireks ja tõhusaks, tänu millele ei pea raha kontole laekumist mitmeid päevi ootama. Monefit on laen kaasaegsele mehele.

Krediidiliini plussid

Toome allpool mitmed põhjused, miks kasutada Monefit'i:

 • pakub oma klientidele ainult krediidikontot
 • kuulub rahvusvahelisse gruppi Creditstar Group
 • toetab digitaalset isikutuvastust
 • päringu esitamise ülikiire protsess

Kui reeglina tuleb esimese laenu saamiseks käia isikutuvastuse tegemiseks Omnivas, siis Monefit'is on kontroll täienisti digitaalne. Kodust pole tarvis isegi lahkuda. Niipea kui saate positiivse vastuse, tuleb raha tõepoolest mõne minuti jooksul.

Laenu saamise tingimused

Monefit krediidiliin on üsnagi ainulaadne laenutoode, suuresti tänu sajaprotsendilisele kaugteenusele, ehkki on kliente, kes eelistavad personaalsemat suhtlemist pangaüksuses. Siiski vahel ei ole lihtsalt aega käia kontoris ametnikega suhtlemas.

Toome ära mõned võtmemomendid, mida tuleb teada enne Monefit'is krediidiliini vormistamist:

 • Esmasel pöördumisel on võimalik saada laenu kuni 3000€ ning alles seejärel saab taotleda suuremat summat.
 • Valige tasumise viis ise. Igakuiselt tuleb tagastada + 8% (vähemalt 10€) laenusummast, lisaks intress jooksva kuu eest. Seega, kui olete võtnud 1000€, tuleb pangale tagastada 80€ + intressid.
 • Laenutaotlusi menetletakse iga päev 9:00 kuni 21:00 ning kuna Monefit'il on kontod neljas suurimas Eesti pangas (SEB Bank, Swedbank, LHV ja Coop Bank), siis väljamakse tehakse väga kiiresti (ca 15 minuti jooksul).
 • Monefit krediidiliini avamine on tasuta. Seni, kuni päringut laenu saamiseks ei ole esitatud , ei kaasne mingeid kulusid. Põhimõtteliselt on võimalik arve täna avada seda mitmeid kuid kasutamata. See ei lähe Teile midagi maksma.

Krediidiliini saavad kasutada täisealised Eesti kodanikud, juhul kui puuduvad varasemad maksevõlad ning olete alaline elanik. Mõistagi tuleb enne laenu saamist läbida isikutuvastus, ent seda kõike saab teha interneti teel. Alati jääb ka võimalus laenu varem tagasi maksta, et intressikoormus oleks väiksem.

Monefit Estonia OÜ

Lõõtsa 5 , 11415 Tallinn
info@monefit.ee
6 888 222
https://www.monefit.ee/
 • Laenusumma 50 - 3000 €
 • Laenuperiood 6 kuu - 5 aasta
 • Populaarsus