Bondora

Bondora on Euroopa juhtiv P2P (peer-to-peer) laenuplatvorm, mis asutati 2009. aastal Eestis. Selle eesmärk on muuta laenude ja investeeringute maastikku, pakkudes lihtsaid, kiireid ja läbipaistvaid rahastamislahendusi nii laenuvõtjatele kui ka investoritele. Bondora on laienenud mitmetesse Euroopa riikidesse ning on aidanud tuhandeid kliente rahastamisvajaduste rahuldamisel.

Bondora laenud on mõeldud erinevatele eesmärkidele, nagu isiklikud laenud, autolaenud, kodulaenud ja väikeettevõtete laenud. Laenuvõtjatele pakutakse paindlikke tingimusi, mis võimaldavad valida laenusumma, laenuperioodi ja intressimäära. Laenud ulatuvad tavaliselt 500 eurost kuni 10 000 euroni, laenuperioodidega 3 kuud kuni 5 aastat. Intressimäärad sõltuvad laenuvõtja krediidiprofiilist, varasematest laenukogemustest ja laenutingimustest.

Bondora platvormil saavad investorid valida erinevate investeerimisstrateegiate vahel, nagu portfellihaldus või Go & Grow. Portfellihalduse abil saavad investorid ise valida, millistesse laenudesse investeerida, võttes arvesse laenuvõtjate krediidiprofiile ja intressimäärasid. Go & Grow võimaldab investoritel kasutada automaatset investeerimist, kus Bondora teeb kogu töö, jagades investeeringu erinevatesse laenudesse ning pakkudes stabiilset tootlust.

Bondora on hoolikalt järginud regulatsioone ja litsentseerimist, et tagada platvormi turvalisus ja usaldusväärsus. Ettevõte on registreeritud Eesti Finantsinspektsiooni juures ning järgib kõiki Euroopa Liidu finantsregulatsioone.

Kokkuvõttes on Bondora innovaatiline P2P laenuplatvorm, mis pakub laenuvõtjatele ja investoritele mugavat ja läbipaistvat lahendust rahastamisvajaduste rahuldamiseks. Nii laenuvõtjad kui ka investorid saavad kasu paindlikest tingimustest, turvalisest keskkonnast ja mitmekesistest investeerimisvõimalustest.

Bondora AS

A. H. Tammsaare tee 47 Таллинн 11316
info@bondora.com

https://www.bondora.ee/
  • Laenusumma 500 - 10000 €
  • Laenuperiood 3 kuu - 5 aasta
  • Populaarsus