Laenud Kiirelt

Vaata ja leia parim.

Bondora

Te vajate raha? Kasutage siis Bondora laenuteenust, mis pakub Eestis kõige odavamaid laene.
Minimaalne summa, mida me oleme valmis laenama, on 500 € ja maksimaalne summa 10000 €. Maksimaalne
laenuperiood (ilma tagatiseta!) on kuni 5 aastat. Sõltuvalt oma maksevõimest on laenusaajal võimalik
laenu tagasimakse tähtaeg ja laenuintress ise välja arvestada.

Meie firma on Eestis esimene, kes töötab standardse aktsionäride saidi põhimõttel: potentsiaalsed müüjad
(meie juhul – laenuandajad) pakuvad müügiks mitte kaupu, vaid rahalisi vahendeid. S.t meie klientideks
on kaks elanikkonna kategooriat:

 • inimesed, kes vajavad raha ja on valmis seda laenama (potentsiaalsed laenusaajad);
 • inimesed, kellel on raha ja kes soovivad seda investeerida (potentsiaalsed investorid). 

Pärast laenuandmise otsuse langetamist laekub raha Bondora kliendi arvele, kust edaspidi hakatakse
igakuiseid fikseeritud laenumakseid kinni pidama. Peamine tingimus – vajaliku summa oma arvele
õigeaegne ülekandmine.

Bigbank

BIGBANK täiustas ettevõtete krediteerimistingimusi, mis näevad nüüd ette laenuvõtja isikliku aja säästmist, 2 kuu pikkust maksepuhkust, teenindamist vastavalt eelisjärjekorrale ja personaalset lähenemist iga laenutaotluse läbivaatamisel.

BIGBANKist laenu saamiseks ei pea selles pangas arvet avama ega olema selle panga klient. Laenutaotluse võivad esitada ükskõik millise panga kliendid.

BIGBANK pakub laenu neljas suurusjärgus: kuni 1300 €, 6500 € , 10000 € ja rohkem kui 10000 €. Laenutingimused erinevad valitud kategooriast sõltuvalt.

BIGBANKi kliendid saavad pangateenuseid igal hetkel ja asukohast sõltumata interneti teel kasutada. BIGBANKi kodulehel on kõigi klientide jaoks alati kättesaadav personaalne online konsultatsioon.

Püüdes end iga laenuvõtja olukorda panna, saame me aru, et finantsotsuse vastuvõtmine on tähtis ja keeruline tegu. Seepärast püüame me klientidega suhtlemisel kasutada individuaalset lähenemist ning rahulikku ja sõbralikku suhtumist. Optimaalse otsuse vastuvõtmiseks anname me iga potentsiaalse kliendi käsutusse kogu vajaliku informatsiooni.

Monefit

Kuivõrd kogu laenutaotlemise protsess on hõlpsasti mobiiltelefoni abil teostatav, siis on Monefit heaks lahenduseks neile, kes on harjunud töötama nutitelefonis. Kui hindate kiirust ja mugavust, on Monefit suurepärane teenus just Teile.

Toome allpool mitmed põhjused, miks kasutada Monefit'i:

 • pakub oma klientidele ainult krediidikontot
 • kuulub rahvusvahelisse gruppi Creditstar Group
 • toetab digitaalset isikutuvastust
 • päringu esitamise ülikiire protsess

Monefit krediidiliin on üsnagi ainulaadne laenutoode, suuresti tänu sajaprotsendilisele kaugteenusele, ehkki on kliente, kes eelistavad personaalsemat suhtlemist pangaüksuses. Siiski vahel ei ole lihtsalt aega käia kontoris ametnikega suhtlemas.

Krediidiliini saavad kasutada täisealised Eesti kodanikud, juhul kui puuduvad varasemad maksevõlad ning olete alaline elanik. Mõistagi tuleb enne laenu saamist läbida isikutuvastus, ent seda kõike saab teha interneti teel. Alati jääb ka võimalus laenu varem tagasi maksta, et intressikoormus oleks väiksem.

Creditstar

Enne krediidikonto avamist tutvuge hoolikalt finantsteenuste osutamise tingimustega ja vajadusel konsulteerige teenuse konsultantidega.

Siin on tulevastele laenuvõtjatele rida laenu andmise tingimusi:

 • Vanus alates 18. eluaastast
 • Eesti kodakondsus või alaline elamisluba
 • Raha kantakse teie isiklikule arvelduskontole koheselt

28. jaanuari 2008. aasta rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse sätete kohaselt peavad kõik uued kliendid läbima ühekordse kontrolli teenuse ID-punktis või Omniva postkontoris.

Kuidas krediidikonto teenus töötab?

Laenukonto avatakse tasuta. Krediidilimiidi piires raha saamise taotlus tuleks ettevõttele esitada ainult vajadusel, see tähendab siis, kui raha on tõepoolest vaja.

Krediidikonto eripärad on järgmised:

 • Taotlete näiteks 1000€ limiidiga laenukontot
 • Pärast heakskiitva otsuse saamist saate kasutada selles summas krediidilimiiti
 • Soovi korral saate kogu limiidi eemaldada
 • Kui teil on 1000€ vaja ainult 100€, siis esitage avaldus veebisaidi kaudu või SMS-i teel
 • Pärast 100€ laenu saamist kogunevad intressid ainult sellelt summalt, mitte kogu limiidi (1000€) eest
 • Soovi korral saate ülejäänud 900€ ükskõik millisel ajal välja võtta

Creditstari krediidikonto avamine ei nõua enne raha kasutamist lisakulutusi. Lisaks on klientidel igal ajal limiidile juurdepääs. Seejuures pole vajalik mahukate laenutaotluste täitmine. Seetõttu on Creditstar sisuliselt rahatagavara, reserv, mis tuleb rahaprobleemide korral kasuks.

Teine oluline Creditstari laenukonto eelis on see, et teil on võimalik laen ennetähtaegselt kustutada ja vähem intresse maksta. Kustutate Credistari enammakstud summad ainult nende päevade eest, mil krediidisummasid kasutasite. Näiteks saate laenu tagasi maksta 30 päeva asemel 20 päeva jooksul ja maksta ainult 20 päeva, mitte terve kuu eest.

Kui te ei suuda laenu õigeaegselt tagastada, on võimalik tagasimakse tähtaja pikendamine 15 või 30 päeva võrra. Sellisel juhul lükkate tagasimakse kuupäeva lihtsalt teisele tähtajale. Seejuures pidage meeles, et nagu iga ajapikenduse puhul, on ka nimetatud teenus tasuline.