Laen Ilma Palgatõendita

Vaata ja leia parim.

Bigbank

Panga tegevuse prioriteetideks on:

 • individuaalne lähenemine ja iga kliendi võimaluste personaalne hindamine;
 • otsuste kiire vastuvõtmine;
 • laenulepingute vormistamine ja laenude väljamaksmine;
 • vastutustundliku laenamise põhimõtete järgimine.

BIGBANKist laenu saamiseks ei pea selles pangas arvet avama ega olema selle panga klient. Laenutaotluse võivad esitada ükskõik millise panga kliendid.

BIGBANKi kliendid saavad pangateenuseid igal hetkel ja asukohast sõltumata interneti teel kasutada. BIGBANKi kodulehel on kõigi klientide jaoks alati kättesaadav personaalne online konsultatsioon.

Monefit

Tänu krediidiliini paindlikule kasutajasüsteemile on Teil raha koguaeg olemas. Laenu saamiseks saate päringu saata mistahes ajal ja kohas mobiili kaudu. Kellele sobivad Monefit'i teenused

Kuivõrd kogu laenutaotlemise protsess on hõlpsasti mobiiltelefoni abil teostatav, siis on Monefit heaks lahenduseks neile, kes on harjunud töötama nutitelefonis. Kui hindate kiirust ja mugavust, on Monefit suurepärane teenus just Teile.

Monefit krediidiliin on iseäranis kasulik neile, kes on harjunud krediitkaarti kasutama, kuid ei soovi mitmeid plastikkaarte oma rahakotis hoida. Monefit Estonia OÜ on teinud oma teenuse võimalikult kiireks ja tõhusaks, tänu millele ei pea raha kontole laekumist mitmeid päevi ootama. Monefit on laen kaasaegsele mehele.

Krediidiliini plussid

Toome allpool mitmed põhjused, miks kasutada Monefit'i:

 • pakub oma klientidele ainult krediidikontot
 • kuulub rahvusvahelisse gruppi Creditstar Group
 • toetab digitaalset isikutuvastust
 • päringu esitamise ülikiire protsess

Kui reeglina tuleb esimese laenu saamiseks käia isikutuvastuse tegemiseks Omnivas, siis Monefit'is on kontroll täienisti digitaalne. Kodust pole tarvis isegi lahkuda. Niipea kui saate positiivse vastuse, tuleb raha tõepoolest mõne minuti jooksul.

Laenu saamise tingimused

Monefit krediidiliin on üsnagi ainulaadne laenutoode, suuresti tänu sajaprotsendilisele kaugteenusele, ehkki on kliente, kes eelistavad personaalsemat suhtlemist pangaüksuses. Siiski vahel ei ole lihtsalt aega käia kontoris ametnikega suhtlemas.

Toome ära mõned võtmemomendid, mida tuleb teada enne Monefit'is krediidiliini vormistamist:

 • Esmasel pöördumisel on võimalik saada laenu kuni 3000€ ning alles seejärel saab taotleda suuremat summat.
 • Valige tasumise viis ise. Igakuiselt tuleb tagastada + 8% (vähemalt 10€) laenusummast, lisaks intress jooksva kuu eest. Seega, kui olete võtnud 1000€, tuleb pangale tagastada 80€ + intressid.
 • Laenutaotlusi menetletakse iga päev 9:00 kuni 21:00 ning kuna Monefit'il on kontod neljas suurimas Eesti pangas (SEB Bank, Swedbank, LHV ja Coop Bank), siis väljamakse tehakse väga kiiresti (ca 15 minuti jooksul).
 • Monefit krediidiliini avamine on tasuta. Seni, kuni päringut laenu saamiseks ei ole esitatud , ei kaasne mingeid kulusid. Põhimõtteliselt on võimalik arve täna avada seda mitmeid kuid kasutamata. See ei lähe Teile midagi maksma.

Krediidiliini saavad kasutada täisealised Eesti kodanikud, juhul kui puuduvad varasemad maksevõlad ning olete alaline elanik. Mõistagi tuleb enne laenu saamist läbida isikutuvastus, ent seda kõike saab teha interneti teel. Alati jääb ka võimalus laenu varem tagasi maksta, et intressikoormus oleks väiksem.

Credit24

Uute klientide jaoks, kes ei ole ettevõtte teenuseid kordagi kasutanud, on maksimaalne laenusumma 500€. Laenu maksumus, tagastamise tähtajaga kuni 30 päeva, on sellisel juhul 1€.