Valige parim laen Eestis!

Vaata ja leia parim.

Laenuperiood:
30 päeva - 3 aasta
Laenusumma:
1 - 5000
Populaarsus

Laenuperiood:
12 kuu - 7 aasta
Laenusumma:
500 - 15000
Mõistlikud laenud mõistlikele inimestele.
Populaarsus

Laenuperiood:
3 kuu - 3 aasta
Laenusumma:
100 - 4000
Uuele kliendile laenulimiit 30 päevaks 0% intressiga!
Populaarsus

Laenuperiood:
3 kuu - 5 aasta
Laenusumma:
500 - 10000
Kiirem ja vähem konservatiivne kui pangad
Populaarsus

Raha unikaalne omadus on kõigile teada (kui raha on kõige rohkem vaja, siis seda kunagi ei ole). Järelikult on paljudele tuttav olukord, kus raha on äkki ja kiiresti vaja, kuid vajalikus koguses ei ole seda kusagilt saada. Kunagi oli kõige populaarsemaks raha hankimise mooduseks laenata seda lähedastelt, tuttavatelt või sõpradelt. Paraku on tänapäeval vaid vähesed valmis sellisele abipalvele vastu tulema, - muutunud on finantsolukord ning ka mentaliteet on nüüd teine. Kunagisele raha laenamise traditsioonile on tänapäeval alternatiiviks laenu võtmine krediidiasutusest – laenuvõtja saab soovitud rahasumma oma käsutusse teatud protsendi eest.

Selleks, et võetud laenu tagasimaksed toimuksid võimalikult valutult, tuleb enne laenulepingule alla kirjutamist oma finantsvõimalused põhjalikult üle vaadata. Ettenägelikkus, ettevaatlikkus, asjatundlik analüüs –need on selles küsimuses peamised konsultandid. Kõige tähtsam on, et laenuvõtja sissetulek võimaldaks normaalset elu kahjustamata kokkulepitud laenuprotsendid ära maksta. Lisaks sellele tuleb täpselt kindlaks määrata, milleks te laenu vajate. Kogemused näitavad, et "lihtsalt niisama" võetud laen, mida ei kasutata millekski konkreetseks,- on majanduslikult kahjulik tehing.

Seega võib usaldusväärsest pangast töötasu tagatisel võetud laen aidata paljud probleemid lahendada. Kaasaegne krediteerimissüsteem võimaldab laenu praktiliselt kõige ostmiseks: auto, kodutehnika ja asjade ostmiseks, koolituse, ravi, pulmade jne eest tasumiseks. Peaaegu kõike eespool loetletust läheb vaja "siin ja praegu", seepärast on vajalikul hetkel saadud rahal topeltväärtus. Reeglina õigustab mõistlikel tingimustel võetud laen alati ettevõetud laenuprotseduuri.