Mogo

Tavaliselt mõeldakse auto tagatisel laenu saamise all sellist olukorda, mil laenuraha saamiseks tuleb oma auto loovutada ning oodata selle tagastamist alles pärast laenusumma tagasimaksmist (tagatise väljaostmist).

Kuid Mogo puhul on asi teisiti – siin kehtivad ja on ette nähtud omad reeglid.
Skeem, millele koostöö tugineb, on kasulik ja efektiivne:

  1. Autoomanik saadab firmale oma laenutaotluse online teel või külastab firma esindusi nimetatud aadressidel Tartus, Pärnus või Tallinnas.
  2. Laenulepingu vormistamiseks on vajalikud autodokumendid ja pass. Kui laenu tagatiseks on auto, siis on nõutav registreerimine omaniku (laenuvõtja) nimele, autoliising võimaldab registreerimist teiste isikute nimele.
  3. Laenu tagatiseks antud auto hindmaine on – tasuta.
  4. Pärast dokumentide allkirjastamist saab klient laenusumma – kuni 90% auto turuväärtusest, mis on ekspertide poolt kindlaks määratud.


Eelised, mida ettevõtte poolt pakutav laen auto tagatisel annab:

  • transpordivahendi edasise kasutamise (juhtimise) võimalus (õiguste teistele isikutele andmise õiguseta)
  • soodsad tagatise tagastamise tingimused: esimese makse tegemine on lubatud pärast kolme kuu möödumist alates koostöölepingu sõlmimise kuupäevast; võlasumma ja laenuprotsentide enneaegse tagastamise korral ei nõua ettevõte lisamakset (leppetrahvi lepingutingimuste täitmata jätmise eest)

Üksikasjalikum info on kättesaadav ettevõtte saidil või jaotises „Korduma kippuvad küsimused” on mogo.ee, konkreetsete ettepanekute korral kirjutage e-posti aadressile info@mogo.ee. Individuaalseid ettepanekuid saab arutada Mogo keskuste juhtidega.

mogo OÜ

Mäepealse 21a, Tallinn
info@mogo.ee
+372 6 888 200
https://www.mogo.ee/
  • Laenusumma 500 - 15000 €
  • Laenuperiood 6 kuu - 7 aasta
  • Populaarsus