Creditea

Creditea: Läbipaistev ja Turvaline Krediidikonto

Mis on Creditea?

Creditea on rahanduse platvorm, mis pakub läbipaistvat ja turvalist krediidikonto teenust. Krediidikonto on personaalne ja arvestab kasutaja vajaduste ning võimalustega. Creditea pakub paindlikke tingimusi, sealhulgas võimalust valida sobiv tagasimakseperiood, ning teenus on vaba varjatud tasudest - maksate ainult kasutatud summa eest.

Creditea krediidikonto omadused

Krediidikonto avamine

Creditea võimaldab teil avada krediidikonto ning seda tagavaraks hoida tasuta.

Krediidikonto kasutamine

Krediidikonto raha kasutamine on võimalik 24/7 - tee väljamakse Creditea iseteeninduses või mobiiliäpis.

Tagasimakseperiood ja intressimäärad

Lepingu periood on vaikimisi 60 kuud, kuid soovi korral saab kasutatud summa al

ja maksta tagasi varem ilma lisatasudeta. Intressimäär on alates 24% aastas, kuid lõplik intressimäär arvutatakse individuaalselt, lähtudes teie isiklikest finantsvõimalustest ja vajadustest.

Liitumine Crediteaga

Krediidikonto taotlemine

Liitumine Crediteaga on lihtne ja mugav. Alustage krediidikonto taotlust veebis või mobiiliäpis, valides laenukalkulaatori abil krediidikonto limiidi ja sisestades vajalikud andmed.

Väljamaksed ja raha saamine

Vastuse taotlusele ja raha saate 15 minutiga. Esimene väljamakse teie soovitud summas tehakse peale lepingu sõlmimist. Edaspidi saate väljamakseid oma limiidi ulatuses teha nii veebi iseteeninduses kui ka Creditea mobiiliäpi kaudu.

Creditea kaardi tellimine

Lisaks võite tellida Creditea kaardi, et krediidikontot veelgi mugavamalt kasutada. Ühendage krediidikonto Creditea äpiga ja tellige Creditea kaart, et teenida iga ostuga 2% cashbacki.

Creditea hüved

Cashback-programm

Creditea kaardiga makstes teenite 2% cashbacki iga ostuga. Sina lihtsalt maksa oma igapäeva ostude eest ja meie kingime sulle 2% ostusummalt tagasi.

Krediidikonto ja Creditea kaardi kombineeritud kasutamine

Kasutades Krediidikontot koos oma Creditea kaardiga, saate kasutada kõiki paindlikke võimalusi, mida Creditea pakub. Näiteks olukorras, kus sinu maksekontol pole piisavalt raha, saate krediiti otse kaardiga makstes kasutada. Creditea kaardiga võtad kõigis Balti riikides sularaha välja ükskõik millisest pangaautomaadist ilma lisatasudeta.

Creditea mobiilirakendus

Mobiilirakenduse võimalused

Creditea äpp pakub kiiremat ja mugavamat võimalust hallata oma krediidikontot. Kasutage Creditea äppi kui iseteenindust - tehke väljamakseid, makske arveid või suurendage krediidikonto limiiti. Creditea krediidikonto veel mugavamaks kasutamiseks tellige äpist Creditea kaart.

Isiku tuvastamine ja turvalisus

Lae alla Creditea rakendus ning tuvasta enn

la ennast ülemaailmselt tuntud Onfido isikutuvastuse tarkvara abil.

Deebetkaardi tellimine

Creditea konto tuleb koos deebetkaardiga, mille saate tellida Creditea äpis. Kasutage seda deebetkaardina ja laadige ise raha Creditea kontole või ühendage kaart oma krediidikontoga. Tellides kaardi, saate virtuaalset kaarti hakata kasutama loetud tunnid peale kaardi tellimist. Füüsiline kaart jõuab sinuni 14 päeva jooksul.

Turvalisus

Creditea turvaprotsessid kaitsevad usaldusväärselt teie andmeid ja raha. Kõik interneti teel tehtavad kaardimaksed on kaitstud kaasaegse Mastercard 3DSecure tehnoloogiaga. Äppi saate sisse logida PIN-koodi, näotuvastuse või sõrmejäljega. Kui kaotate oma kaardi, saate selle Creditea äpis kohe ise ajutiselt blokeerida või vajadusel uue kaardi tellida.

Kokkuvõttes, Creditea pakub paindlikku ja läbipaistvat krediidikontot koos kaardiga, mis võimaldab teil oma rahalisi vajadusi hõlpsasti hallata. Lisaks pakub Creditea mobiilirakendus mugavaid võimalusi oma krediidikonto haldamiseks ja Creditea kaardi tellimiseks. Creditea hoolitseb ka teie turvalisuse eest, kasutades kaasaegseid turvameetmeid.

IPF Digital AS

Lõõtsa 5 (VIII этаж), 11415 Tallinn, Eesti
info@creditea.ee
6119090
https://www.creditea.com/ee
  • Сумма кредита 1 - 5000 €
  • Срок кредита 30 дн. - 3 года
  • Популярность