autolaen

Auto tagatisel laenu - Mogo.ee


Tavaliselt mõeldakse auto tagatisel laenu saamise all sellist olukorda, mil laenuraha saamiseks tuleb oma auto loovutada ning oodata selle tagastamist alles pärast laenusumma tagasimaksmist (tagatise väljaostmist).

Kuid Mogo puhul on asi teisiti – siin kehtivad ja on ette nähtud omad reeglid.
Skeem, millele koostöö tugineb, on kasulik ja efektiivne:

Loe edasi

Laen auto tagatisel - Autokiirpant


Vara pantimine – vastutustundlik ja arukas lahendus, mille protseduuride selgekstegemisel on võimalik saada vajalik laen soodsatel tingimustel. Laenuvõtja käitumise algoritm seisneb alljärgnevas:
  1. Auto tehnilise seisundi ja korrasoleku hindamine. Autoliisingut saab teostada sõltumata tootjast ja automargist, peamine on – töötav, heas tehnilises seisukorras sõiduk, mida kinnitab vastav ekspertiisotsus.

    Loe edasi

Autoliising - E-LAEN

Vastavalt statistilistele andmetele on autoliisingust saanud tänaseks päevaks toimiv finantseerimisviis. Selle põhjuseks on autoostu krediteerimisturu aktiivsuse teatud vähenemine, millega seoses on hakanud „hoogu võtma” alternatiivsed müügivariandid.

E-LAEN pakub juriidilistele ja eraisikutele transpordivahendite soetamiseks autolaenu. Tänu kompanii poolt loodud optimaalsetele koostöötingimustele saab klient osta uue või kasutatud auto, või siis vahetada oma vana auto uue vastu.

Loe edasi