SMSmoney


Kiirlaenu saamiseks tuleb registreeruda SMS Money  veebikeskkonnas. Tänapäeval on operatiivsus selles küsimuses täiesti reaalne! Piisab vaid meie saidil registreerumisest. Selle kaudu tuleb teha ka laenutaotlus.

Meie firma poolt pakutavad kiirlaenu tüübid on erinevad: laenu suurust mõjutab järgmine fakt: kas potentsiaalne laenusaaja on püsiklient või pöördub abi saamiseks esimest korda. Kliendi punktuaalsusest ja korralikkusest laenumaksete tasumisel sõltub firma usaldus tema vastu. Sellest tulenevalt kaalutakse individuaalselt kliendile antavat laenusummat, igakuiste maksete suurust ja laenu tagasimakse tähtaega.

Oma finantsvõimaluste täpseks väljaarvestamiseks tuleb kliendil enne laenutaotluse esitamist läbi mõelda, millise aja jooksul ta on suuteline võetud laenu tagasi maksma.

Vääramatu jõu asjaolude tekkimisel, mille tõttu ei ole laenusumma õigeaegne tagasimaksmine võimalik, antakse kliendile võimalus tagasimakse tähtaega pikendada. Pikendamise tähtaeg - 5, 15, 30 päeva.

Teatud pankade (Sampo, Swedbank ja SEB) klientide pangakontole kantakse raha reeglina üle ühe tunni jooksul. Kui laenusaaja on mõne teise Eesti panga klient, siis laekub raha tema arveldusarvele ühe pangapäeva jooksul.