Laen auto tagatisel - Autokiirpant


Vara pantimine – vastutustundlik ja arukas lahendus, mille protseduuride selgekstegemisel on võimalik saada vajalik laen soodsatel tingimustel. Laenuvõtja käitumise algoritm seisneb alljärgnevas:
  1. Auto tehnilise seisundi ja korrasoleku hindamine. Autoliisingut saab teostada sõltumata tootjast ja automargist, peamine on – töötav, heas tehnilises seisukorras sõiduk, mida kinnitab vastav ekspertiisotsus.

  2. Avalduse esitamine autoliisingu vormistamiseks. Esitamise mooduse valib klient. Võimalik on täita taotlusvorm teenusepakkuja saidil - Autokiirpant.ee või vahetult firma kontoris, mis asub aadressil: Tallinn, Suur-Paala, 2 k. 6.
  3. Eksperdid vaatavad esitatud taotlused läbi ühe ööpäeva jooksul, võimalik, et läheb vaja täiendavaid andmeid, millest ettevõte klienti teavitab.
  4. Kõigi vajalike formaalsuste läbimise ja kokkuleppe saavutamise korral allkirjastatakse auto tagatisel laenu andmise leping elektrooniliselt või Autokiirpant esindajaga otsesel kohtumisel.
  5. Tööpäeva jooksul või järgmisel päeval, juhul kui tehing toimub tööpäeva lõpus, toimub auto ümbervormistamine teisele omanikule, kelleks saab kuni kliendi poolt auto väljaostmiseni Autokiirpant. Tagatiseks olev auto saadetakse firma spetsialiseeritud parklasse.
  6. Kliendile makstakse koheselt laenulepinguga kokkulepitud laenusumma, mis on 70% auto hindamise hetkel kindlaksmääratud väärtusest.


Autokiirpant OÜ

Suur-Pala 2
Tallinn Estonia

Tel: 372 5166715
email: info@autokiirpant.ee